Listopad za nami – aktualna galeria zdjęć lotniczych

Na obu wyspach roboty budowlane czy instalacyjne idą w dobrym kierunku. W tunelu, przy wyjściu ewakuacyjnym EE2 rozpoczęły się również prace wykończeniowe. Zapraszamy do obejrzenia najnowszych zdjęć wykonanych z lotu ptaka na budowie tunelu pod Świną.

Roboty wykończeniowe przy konstrukcjach wewnętrznych w komorze odbiorczej, a także przy budynku stacji Trafo TK2 to główna część prac po stronie wyspy Wolin w ostatnim czasie. Przy stacji Trafo TK2 montowane są podłogi podniesione. Na rampie oraz w tunelu trwają dodatkowo roboty wykończeniowe kap chodnikowych czy barier energochłonnych.

W tunelu TBM uszczelniana jest konstrukcja obu wyjść ewakuacyjnych. Przy wyjściu ewakuacyjnym EE2 rozpoczęły się prace wykończeniowe. Obudowa tunelu jest czyszczona i uszczelniana, podobnie jak przetransportowane w to miejsce prefabrykaty. Montowana jest instalacja infrastruktury, a na odcinku T2 zostanie wykonana izolacja płyty jezdnej.

Na wyspie Uznam w komorze startowej kontynuowane są prace wykończeniowe pomieszczeń technicznych i ewakuacyjnych. Strop górny został rozszalowany, ale nadal trwają prace przy konstrukcjach na stropie pośrednim. Tam również murowana jest galeria ewakuacyjna. Montowane są wentylatory wyciągowe, a strop w tym pomieszczeniu jest betonowany.  W budynkach Biura Centrum Obsługi czy Stacji Trafo TK1, czy TK3 kontynuowane są prace wykończeniowe oraz instalacyjne, montowane jest potrzebne wyposażenie. Na placu budowy wykonywane są roboty porządkowe i utrzymaniowe.

Liczba odwiedzin: 457725
Projekt i wykonanie: M2 Studio

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2024 r.